| ASIN | B0DCNKKJ19 |
| Age Range Description | Adult |
| Band Colour | Black |
| Band Material | Resin |
| Band Style1 - Band Style5 | Modern |
| Band Width | 44.4 Millimetres |
| Best Sellers Rank | #450 in Watches ( See Top 100 in Watches ) #222 in Men's Wrist Watches |