| ASIN | B08PKWWYGW |
| Age Range Description | Ages 3 or above |
| Animal Theme | octopus, strokes |
| Are Batteries Required | No |
| Best Sellers Rank | 172,580 in Toys & Games ( See Top 100 in Toys & Games ) 4,436 in Kids' Play Action Figures |
| Brand Name | Ben 10 |
| Collection Name | Ben 10 |
| Colour | Multicolor |
| Customer Package Type | Standard Packaging |
| Customer Reviews | 4.6 4.6 out of 5 stars (676) |
| Educational Objective | Exchange, share |
| Finish Type | Metallic |
| Included Components | 1 x Ben 10 Action Figures Metallic Theme - Diamond Head |
| Inner Material | Cardboard |
| Is Assembly Required | No |
| Is Autographed | No |
| Item Dimensions | 8 x 4 x 10 centimetres |
| Item Dimensions L x W x H | 8L x 4W x 10H centimetres |