| ASIN | B0BPSBX3FM |
| Additional Features | Alarm, Lighting, World Time, countdown, stopwatch |
| Age Range Description | Adult |
| Band Color | Blue |
| Band Length | 21 Centimeters |
| Band Material Type | Plastic |
| Band Width | 22 Millimeters |
| Bands | 1 |
| Best Sellers Rank | #917,644 in Clothing, Shoes & Jewelry ( See Top 100 in Clothing, Shoes & Jewelry ) #2,749 in Women's Wrist Watches |