| ASIN | B00005OUPP |
| Best Sellers Rank | #18,079 in Video Games ( See Top 100 in Video Games ) #387 in PlayStation Games, Consoles & Accessories |
| Brand | SIE |
| Compatible Devices | Gaming Console |
| Connector Type | Multi AV |
| Customer Reviews | 3.6 out of 5 stars 50 Reviews |
| Item Dimensions | 8.11 x 7.09 x 1.69 inches |
| Item Weight | 10.88 ounces |
| Item dimensions L x W x H | 8.11 x 7.09 x 1.69 inches |
| Model Number | SCPH-10090 |
| Number of Items | 4 |
| Number of Ports | 4 |
| Package Quantity | 1 |
| Power Plug Type | Type A - 2 pin (North American) |